190 000 €
86 €/m²
Property 39453 photo 1
Property 39453 photo 2
Property 39453 photo 3
Property 39453 photo 4
Property 39453 photo 5
Property 39453 photo 6
Property 39453 photo 7
Property 39453 photo 8
Property 39453 photo 9
Property 39453 photo 10
Property 39453 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65418
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 38127
  • Metrekare 5900 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği