200 000 €
200 €/m²
Property 22529 photo 1
Property 22529 photo 2
Property 22529 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 9367
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
175 000 € 273 €/m²
  • Nesne kodu 63113
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği