Satılık - Arsa 10000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
130 000 €
13 €/m²
Property 32663 photo 1
Property 32663 photo 2
Property 32663 photo 3
Property 32663 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 4914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 50404
  • Metrekare 11850 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 54412
  • Metrekare 388 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği