680 000 €
1283 €/m²
Property 58993 photo 1
Property 58993 photo 2
Property 58993 photo 3
Property 58993 photo 4
Property 58993 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1997
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • WCs: 8
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 530 metrekare. bina 2 kattan oluşmaktadır. zemin kat 4 tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği