950 000 €
1900 €/m²
Property 34841 photo 1
Property 34841 photo 2
Property 34841 photo 3
Property 34841 photo 4
Property 34841 photo 5
Property 34841 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 500 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9
Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 11618
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
985 000 € 1970 €/m²
  • Nesne kodu 58168
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği