360 000 €
42 €/m²
Property 58304 photo 1
Property 58304 photo 2
Property 58304 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 8500 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
480 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 31049
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
425 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 63159
  • Metrekare 1976 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği