360 000 €
194 €/m²
Property 61745 photo 1
Property 61745 photo 2
Property 61745 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1850 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1120 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 35688
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 43722
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
480 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 31049
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
425 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 63159
  • Metrekare 1976 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği