290 000 €
145 €/m²
Property 49320 photo 1
Property 49320 photo 2
Property 49320 photo 3
Property 49320 photo 4
Property 49320 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Chalkidiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği