67 nesneleri 5 sayfa

Satılık
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 2581
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
90 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3443
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Nesne kodu 6101
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
90 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 6225
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 270 m
Satılık
600 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 6659
  • Metrekare 6930 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
210 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 9811
  • Metrekare 3050 m²
  • Denize uzaklık 210 m
Satılık
100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 10078
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11118
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
110 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 22370
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 23870
  • Metrekare 4062 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Yunanistan, Nea Potidaia'da Gayrimenkul

Nea Potidaia (ayrıca Nea Potidea olarak da yazılır), Yunanistan’ın Halkidiki bölgesinde gayrimenkul satın almak için en cazip yerlerden biridir. Kassandra yarımadasının girişinde konumlanan bu şirin sahil kasabası; güzel plajlar, kullanışlı altyapı ve mükemmel yatırım potansiyeliyle öne çıkar.

Nea Potidaia'da Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Köy, Selanik ve uluslararası havaalanına yalnızca kısa bir sürüş mesafesindedir; bu da Nea Potidaia gayrimenkullerini hem tatil evleri hem de yıl boyunca yaşam için ideal hale getirir. Geniş kumsallar, berrak sular ve huzurlu bir atmosfer; Avrupa’nın her yerinden aileleri, çiftleri ve yatırımcıları cezbeder.

Nea Potidaia şunları sunar:

  • Çocuklar için mükemmel, sığ denize sahip uzun ve düzenli plajlar
  • Yürüyüş mesafesinde restoranlar, tavernalar, kafeler ve mağazalar
  • Kassandra ve Sithonia yarımadalarının tüm cazibe merkezlerine kolay erişim
  • Daha birçok Yunan tatil beldesine kıyasla daha uygun fiyatlar

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Nea Potidaia’daki gayrimenkul pazarı çeşitlidir ve farklı bütçelere uygundur:

  • Daireler ve stüdyo daireler – denize yakın; tatil kullanımı veya kira geliri için harika bir tercihtir