320 000 €
132 €/m²
Property 31318 photo 1
Property 31318 photo 2
Property 31318 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,35
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 2407 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 840 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
425 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 63159
  • Metrekare 1976 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği