55 000 €
22 €/m²
Property 58107 photo 1
Property 58107 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 115 km

Açıklama

Satılık Arsa 2400 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
62 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63431
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 4100 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği