75 000 €
68 €/m²
Property 60194 photo 1
Property 60194 photo 2
Property 60194 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 12
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1100 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19643
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
70 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33689
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği