60 000 €
3 €/m²
Property 51599 photo 1
Property 51599 photo 2
Property 51599 photo 3
Property 51599 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 19704 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
75 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 30614
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği