214 000 €
48 €/m²
Property 50338 photo 1
Property 50338 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 4423 metrekare Girit’te. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 45663
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği