100 000 €
67 €/m²
Property 57162 photo 1
Property 57162 photo 2
Property 57162 photo 3
Property 57162 photo 4
Property 57162 photo 5
Property 57162 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 1471 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 51904
  • Metrekare 4017 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 34469
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 50255
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m

Bülten aboneliği