800 000 € 740 000 €
1973 €/m²
Property 56999 photo 1
Property 56999 photo 2

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,86%
  • Yapım Yılı: 2009
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 3800 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 375 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
720 000 € 3913 €/m²
  • Nesne kodu 57491
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 4667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Nesne kodu 56999
  • Metrekare 375 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14242
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği