1 100 000 €
3915 €/m²
Property 57490 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Denize mesafe: 16500 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 281 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği