1 100 000 €
880 €/m²
Property 34787 photo 1
Property 34787 photo 2
Property 34787 photo 3
Property 34787 photo 4
Property 34787 photo 5
Property 34787 photo 6
Property 34787 photo 7
Property 34787 photo 8
Property 34787 photo 9
Property 34787 photo 10
Property 34787 photo 11
Property 34787 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1994
  • Denize mesafe: 5200 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 1250 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Nesne kodu 36564
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m

Bülten aboneliği