Satılık - Ticari mülk 2050 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
1 120 000 €
546 €/m²
Property 3483 photo 1
Property 3483 photo 2
Property 3483 photo 3
Property 3483 photo 4
Property 3483 photo 5
Property 3483 photo 6
Property 3483 photo 7
Property 3483 photo 8
Property 3483 photo 9
Property 3483 photo 10
Property 3483 photo 11
Property 3483 photo 12
  • Nesne kodu 3483
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Ticari mülk
  • Metrekare 2050 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Diğer olanaklar: 2 лифта 2,50*2,70, проводка для установки камер наблюдения, сток дождевых вод в два резервуара, расположенных под землей, проводка для установки на террасе фотовольтаических панелей 45 KW
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 2050 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
950 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 47718
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m

Bülten aboneliği