Satılık - Ticari mülk 155 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Palaio Faliro
650 000 €
4194 €/m²
Property 30214 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1955
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 155 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 5673 €/m²
  • Nesne kodu 10141
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
850 000 € 8762 €/m²
  • Nesne kodu 47719
  • Metrekare 97 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği