800 000 € 700 000 €
1250 €/m²
Property 60291 photo 1
Property 60291 photo 2
Property 60291 photo 3
Property 60291 photo 4
Property 60291 photo 5
Property 60291 photo 6
Property 60291 photo 7
Property 60291 photo 8
Property 60291 photo 9
Property 60291 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 8400 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 560 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 50143
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 4667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
750 000 € 11904 €/m²
  • Nesne kodu 47721
  • Metrekare 63 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Nesne kodu 56999
  • Metrekare 375 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği