720 000 €
3913 €/m²
Property 57491 photo 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,67%
  • Yapım Yılı: 2008
  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 16500 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 184 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14242
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
750 000 € 11904 €/m²
  • Nesne kodu 47721
  • Metrekare 63 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
750 000 € 2005 €/m²
  • Nesne kodu 39592
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
850 000 € 8762 €/m²
  • Nesne kodu 47719
  • Metrekare 97 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği