80 000 €
242 €/m²
Property 63108 photo 1
Property 63108 photo 2
Property 63108 photo 3
Property 63108 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 330 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 170 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 42072
  • Metrekare 593 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
97 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 52623
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 30992
  • Metrekare 3020 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
78 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 42245
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
68 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 52386
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m

Bülten aboneliği