Satılık - Arsa 1010 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
200 000 €
198 €/m²
Property 54645 photo 1
Property 54645 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1010 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 808 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği