170 000 €
212 €/m²
Property 62847 photo 1
Property 62847 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 100 m

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 210 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Prinos Körfezi'nde Yatırım Fırsatı – Denizden sadece 100 metre uzaklıkta, lüks otellere komşu ve düzenlenmiş plajlara yakın arsa satılıktır. Hızla gelişen, turizm açısından yüksek potansiyele sahip bir bölgede, limana sadece 5 dakikalık mesafede yer almaktadır. 210 m² inşaat izni bulunmaktadır ve belirli koşullar altında bu alan 320 m²'ye kadar çıkarılabilir.

Yedi turistik konuttan oluşan bir kompleksin inşası için hazır mimari planlar mevcuttur – yatırım hemen hayata geçirilebilir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği