1 100 000 € 950 000 €
2375 €/m²
Property 59531 photo 1
Property 59531 photo 2
Property 59531 photo 3
Property 59531 photo 4
Property 59531 photo 5
Property 59531 photo 6
Property 59531 photo 7
Property 59531 photo 8
Property 59531 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 400 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42668
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Nesne kodu 19115
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 63785
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4750 m
Satılık
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Nesne kodu 61717
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 14250 m
Satılık
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 33765
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği