75 000 €
3 €/m²
Property 52867 photo 1
Property 52867 photo 2
Property 52867 photo 3
Property 52867 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2500 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Pieria’da. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği