250 000 € 200 000 €
77 €/m²
Property 42823 photo 1
Property 42823 photo 2
Property 42823 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 2570 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 514 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
350 000 € 948 €/m²
  • Nesne kodu 59541
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
360 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38014
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 3618
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
330 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 3591
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
340 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 4224
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği