Satılık - Arsa 450 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
360 000 €
800 €/m²
Property 29180 photo 1
Property 29180 photo 2
Property 29180 photo 3
Property 29180 photo 4
Property 29180 photo 5
Property 29180 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 450 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 540 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 26240
  • Metrekare 6750 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 32013
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği