Satılık - Arsa 1250 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
65 000 €
52 €/m²
Property 52475 photo 1
Property 52475 photo 2
Property 52475 photo 3
Property 52475 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 1250 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 105 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 43246
  • Metrekare 8484 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
60 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 32505
  • Metrekare 11135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 32071
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
75 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52867
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği