65 000 €
162 €/m²
Property 57173 photo 1
Property 57173 photo 2
Property 57173 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 400 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 43246
  • Metrekare 8484 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği