40 000 €
10 €/m²
Property 24784 photo 1
Property 24784 photo 2
Property 24784 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 25 km
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
33 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52590
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 10513
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26499
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
33 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 57799
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 860 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği