40 000 €
10 €/m²
Property 34196 photo 1
Property 34196 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Satılık Arsa 3830 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 39976
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 32787
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
36 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64748
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
48 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 17762
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 10513
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
33 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 61021
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
40 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 55984
  • Metrekare 159 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m

Bülten aboneliği