Satılık - Arsa 4800 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Arkadi Adele
350 000 €
72 €/m²
Property 18947 photo 1
Property 18947 photo 2
Property 18947 photo 3
Property 18947 photo 4
Property 18947 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 4800 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
480 000 € 1263 €/m²
  • Nesne kodu 50582
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 44016
  • Metrekare 19280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği