Satılık - Ticari mülk 454 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
338 000 €
744 €/m²
Property 59547 photo 1
Property 59547 photo 2
Property 59547 photo 3
Property 59547 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Auctioned real estate

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 454 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 7567
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
372 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 58370
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
400 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 61467
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 62060
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 40214
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 60360
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği