45 nesneleri 3 sayfa

Önerilen Satılık
93 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 64983
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
55 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 65978
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
117 000 € 3545 €/m²
  • Nesne kodu 64761
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
79 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 64765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64848
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 65006
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3729 €/m²
  • Nesne kodu 65429
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 65526
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 65708
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 48551
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2803 €/m²
  • Nesne kodu 48570
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Yunanistan, Agia Triada'da Gayrimenkul

Agia Triada, Selanik’e yakın, deniz kıyısında büyüleyici bir bölgedir ve Yunanistan’da gayrimenkul satın almak ya da yatırım yapmak isteyen herkes için idealdir. Uzun kumsalları, sakin yaşam tarzı ve şehre ile havaalanına kolay erişimiyle Agia Triada; tatil konforu ile günlük yaşamın rahatlığını mükemmel bir şekilde bir araya getirir.

Agia Triada Gayrimenkulünü Neden Seçmelisiniz?

Selanik’e ve uluslararası havaalanına kısa bir sürüş mesafesinde konumlanan Agia Triada, hem kalıcı yaşam hem de tatil evleri için ideal bir noktadadır. Bölge; şunlarıyla bilinir:

  • sığ, aile dostu sulara sahip güzel ve düzenli plajlar
  • Yürüyüş mesafesinde bulunan sahil kenarı tavernaları, kafeler ve mağazalar
  • Sakin yerleşim sokakları ve güvenli, sıcak bir atmosfer
  • Selanik’e ve yakındaki sahil beldelerine kolay ulaşım bağlantıları

Agia Triada'da Gayrimenkul Türleri

Agia Triada’daki gayrimenkuller; çok çeşitli ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eder. Alıcılar şunları bulabilir:

  • Denize yakın daireler ve stüdyolar— tatil evi ya da kiralama yatırımı için ideal
  • Sakin semtlerde geleneksel evler— yıl boyu yaşamak için mükemmel
  • Özel bahçeli ve deniz manzaralı modern maisonette’ler ve villalar
  • Kendi evinizi tasarlayıp inşa etmek isteyenler için arsa araziler

Agia Triada'da Satın Almanın Avantajları

Agia Triada’da gayrimenkul yatırımı yapmak, birçok diğer Yunan sahil bölgesine kıyasla rekabetçi emlak fiyatları sayesinde caziptir. Bölge, hem Yunan hem de yabancı alıcılar arasında popüler olup kısa vadeli tatil kiralamaları ve uzun vadeli kiralamalar açısından iyi bir potansiyel sunar. Ilıman iklim, güçlü yerel topluluk ve artan turistik ilgi, yatırımınızın uzun vadeli değerini korumaya yardımcı olur.