320 000 €
3902 €/m²
Property 43198 photo 1
Property 43198 photo 2
Property 43198 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,80%
  • Yapım Yılı: 1991
  • Yenileme yılı: 2014
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 82 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
372 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 58370
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 59392
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
400 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 61467
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 7567
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 3902 €/m²
  • Nesne kodu 43198
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği