Satılık - Arsa 5000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Heraklion Girit
İstek üzeri
Property 50801 photo 1
Property 50801 photo 2
Property 50801 photo 3
Property 50801 photo 4
Property 50801 photo 5
Property 50801 photo 6
Property 50801 photo 7
Property 50801 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 6
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Girit’te. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63269
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
120 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63847
  • Metrekare 2922 m²
  • Denize uzaklık 740 m

Bülten aboneliği