Satılık - Arsa 90000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
2 200 000 €
24 €/m²
Property 50542 photo 1
Property 50542 photo 2
Property 50542 photo 3
Property 50542 photo 4
Property 50542 photo 5
Property 50542 photo 6
Property 50542 photo 7
Property 50542 photo 8
Property 50542 photo 9
Property 50542 photo 10
Property 50542 photo 11
Property 50542 photo 12
Property 50542 photo 13
Property 50542 photo 14
Property 50542 photo 15
Property 50542 photo 16
Property 50542 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 90000 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 30092
  • Metrekare 8866 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 800 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 34334
  • Metrekare 41000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği