Satılık - Arsa 41000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 800 000 €
43 €/m²
Property 34334 photo 1
Property 34334 photo 2
Property 34334 photo 3
Property 34334 photo 4
Property 34334 photo 5
Property 34334 photo 6
Property 34334 photo 7
Property 34334 photo 8
Property 34334 photo 9
Property 34334 photo 10
Property 34334 photo 11
Property 34334 photo 12
Property 34334 photo 13
Property 34334 photo 14
Property 34334 photo 15
Property 34334 photo 16
Property 34334 photo 17
Property 34334 photo 18
Property 34334 photo 19
Property 34334 photo 20
Property 34334 photo 21
Property 34334 photo 22
Property 34334 photo 23
Property 34334 photo 24
Property 34334 photo 25
Property 34334 photo 26
Property 34334 photo 27
Property 34334 photo 28
Property 34334 photo 29
Property 34334 photo 30
Property 34334 photo 31
Property 34334 photo 32
Property 34334 photo 33
Property 34334 photo 34
Property 34334 photo 35
Property 34334 photo 36
Property 34334 photo 37
Property 34334 photo 38
Property 34334 photo 39
Property 34334 photo 40
Property 34334 photo 41
Property 34334 photo 42
Property 34334 photo 43

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 46 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 41000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
2 000 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 30092
  • Metrekare 8866 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 700 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 60580
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 600 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33337
  • Metrekare 21083 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
1 800 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 34334
  • Metrekare 41000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği