Satılık - Arsa 8866 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
2 000 000 €
225 €/m²
Property 30092 photo 1
Property 30092 photo 2
Property 30092 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 39 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 8866 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
1 800 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 34334
  • Metrekare 41000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
2 000 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 24707
  • Metrekare 32000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği