290 000 €
35 €/m²
Property 50144 photo 1
Property 50144 photo 2
Property 50144 photo 3
Property 50144 photo 4
Property 50144 photo 5
Property 50144 photo 6
Property 50144 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 48 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 8076 metrekare Attiki’de. Arsada: iyi. Daire ruhsatlı 280 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
420 000 € 420 €/m²
  • Nesne kodu 62025
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
290 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50144
  • Metrekare 8076 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 12238
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m

Bülten aboneliği