250 000 €
34 €/m²
Property 12238 photo 1
Property 12238 photo 2
Property 12238 photo 3
Property 12238 photo 4
Property 12238 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 7300 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
240 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 32068
  • Metrekare 1036 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği