Satılık - Arsa 8000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
320 000 €
40 €/m²
Property 50085 photo 1
Property 50085 photo 2
Property 50085 photo 3
Property 50085 photo 4
Property 50085 photo 5
Property 50085 photo 6
Property 50085 photo 7
Property 50085 photo 8
Property 50085 photo 9
Property 50085 photo 10
Property 50085 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
430 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 42191
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği