330 000 €
379 €/m²
Property 21281 photo 1
Property 21281 photo 2
Property 21281 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 870 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği