250 000 €
98 €/m²
Property 61823 photo 1
Property 61823 photo 2
Property 61823 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 2550 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 33833
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği