350 000 €
37 €/m²
Property 22744 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Açıklama

Satılık Arsa 9312 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 31049
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 35688
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
425 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 63159
  • Metrekare 1976 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği