1 860 000 €
4088 €/m²
Property 11421 photo 1
Property 11421 photo 2
Property 11421 photo 3
Property 11421 photo 4
Property 11421 photo 5
Property 11421 photo 6
Property 11421 photo 7
Property 11421 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1870
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 455 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 65846
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 45087
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 56119
  • Metrekare 810 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 60032
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 66004
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği