2 500 000 €
1278 €/m²
Property 43955 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1996
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1956 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 45087
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 66004
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Nesne kodu 34201
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 24422
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği