2 000 000 €
3636 €/m²
Property 35593 photo 1
Property 35593 photo 2
Property 35593 photo 3
Property 35593 photo 4
Property 35593 photo 5
Property 35593 photo 6
Property 35593 photo 7
Property 35593 photo 8
Property 35593 photo 9
Property 35593 photo 10
Property 35593 photo 11
Property 35593 photo 12
Property 35593 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1950
  • Yenileme yılı: 2004
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 550 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 65846
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 35593
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 66004
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği